Veľkoobchodné podmienky pre Slovenskú republiku

 

Vážení veľkoodberatelia, veľmi si vážime Váš záujem o spoluprácu s JeejDESIGN s.r.o. Pre správne vybavenie Vašich objednávok alebo dopytu venujte, prosím, pozornosť nasledujúcim informáciám. Ak ste firma s IČO a fakturačnou adresou na území Slovenskej republiky, svoj záujem o distribúciu a predaj produktov značky JeejDESIGN môžete prejaviť vyplnením formulára na stránke http://www.jeejdesign.sk/kontakt alebo zaslaním dopytu na emailovú adresu jeejdesign@jeejdesign.sk.

Vo Vašom e-maily, prosím, vždy uvádzajte všetky firemné a kontaktné údaje (IČO, DIČ, IČ DPH, fakturačnú a dodaciu adresu, email, telefón).

Veľkoobchodné objednávky nie je možné realizovať cez e-shop www.jeejdesign.sk.

Veľkoobchod sa riadi samostatným veľkoobchodným cenníkom. V ňom sú uvedené veľkoobchodné ceny v eurách bez DPH a odporúčané maloobchodné ceny v eurách s DPH. Tento cenník Vám bude zaslaný po zvážení, respektíve po kladnej vzájomnej dohode o spolupráci. Pri výbere nových veľkoobchodných odberateľov zvažujeme niekoľko kritérií tak, aby filozofia nášho budúceho veľkoodberateľa bola v súlade s našou.

 

Objednávanie

Veľkoobchodné ceny môžu byť odberateľovi poskytnuté v prípade, ak je objednávka vyššia ako 200,- € bez DPH a ide o firmu s IČO a fakturačnou adresou na území Slovenskej republiky. Konkrétnu objednávku posielajte výhradne elektronicky na jeejdesign@jeejdesign.sk. Objednávka musí obsahovať presný názov, farbu a veľkosť tovaru (podľa aktuálneho Veľkoobchodného cenníka) a počet objednávaných kusov.

Keďže ide o nárazovú výrobu jednotlivých kolekcií, nie vždy je všetko hneď skladom. Ak je tovar skladom, odosielame ho do 3 pracovných dní. Ak tovar nie je skladom, budeme Vás o tejto skutočnosti informovať emailom, navrhneme Vám alternatívne tovary alebo možnosť počkať na tovar, pokým bude opäť skladom.

Fakturácia

Faktúru prikladáme ku každej objednávke, je platným daňovým dokladom a zároveň slúži aj ako dodací list. Je vo Vašom záujme, aby ste si skontrolovali jej správnosť. V prípade, že Vám faktúra v balíku neprišla, alebo potrebujete jej kópiu, kontaktujte nás na jeejdesign@jeejdesign.sk. Tovar zasielame až na základe uhradenej faktúry alebo na dobierku. Nie je možné realizovať ďalšiu objednávku, kým faktúra alebo dobierka za predošlý tovar nie je uhradená. Táto informácia sa vzťahuje na firmu s rovnakým IČO.

Pri zásielkach na dobierku platíte priamo prepravcovi pri prevzatí tovaru. Až do úplného uhradenia faktúry je tovar v našom vlastníctve (Jeej DESIGN s.r.o., Mäsiarska 54, 040 01  Košice, IČO: 51653630, IČ DPH: SK2120736024). Čiastkové úhrady faktúr sa nepovažujú za splnenie povinnosti uhradiť plnú sumu za tovar. Po objednaní Vám bude vystavená faktúra. Po uhradení faktúry a pripísaní prostriedkov na náš účet Vám tovar odošleme do 3 pracovných dní. Všeobecné obchodné podmienky nájdete na http://www.jeejdesign.sk/obchodne-podmienky

 

Doručenie

Doprava je realizovaná Slovenskou poštou alebo prepravnou spoločnosťou (kuriérskou službou). Poštovné a balné pri objednávke závisí od váhy balíka a jej cena je stanovená podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty a prepravnej spoločnosti.

 

Záver

Obsah stránky www.jeejdesign.sk podlieha autorskému právu. Aj v prípade, že je s Vami nadviazaná veľkoobchodná spolupráca, musíte toto právo rešpektovať a dodržiavať. Kopírovanie a šírenie loga, textov a obrázkov je dovolené, len ak je uvedený ich zdroj, resp. autor a s predošlým písomným súhlasom majiteľa stránky www.jeejdesign.sk. Zároveň Vás chceme požiadať o konzultáciu a naše odsúhlasenie, spoločnosťou JeejDESIGN s.r.o., v prípade vlastnej tvorby marketingových materiálov, tlačovín a zverejňovanie fotografií s JeejDesign produktami. Objednaním tovaru súhlasíte s týmito podmienkami.

Ďakujeme za spoluprácu