Veľkoobchodné podmienky pre Slovenskú republiku

 

Vážení veľkoodberatelia, veľmi si vážime Váš záujem o spoluprácu s JeejDESIGN s.r.o. Pre správne vybavenie Vašich objednávok alebo dopytu venujte, prosím, pozornosť nasledujúcim informáciám. Ak ste firma s IČOm a fakturačnou adresou na území Slovenskej republiky, svoj záujem o distribúciu a predaj produktov značky JeejDESIGN môžete prejaviť vyplnením formulára na stránke http://www.jeejdesign.sk/kontakt, zaslaním dopytu na emailovú adresu jeejdesign@jeejdesign.sk alebo si zaregistrovať svoj účet a následne nás požiadať o možnosť nastavenia veľkoobchodného cenníka.

Vo Vašom e-maily, registrácii, prosím, vždy uvádzajte všetky firemné a kontaktné údaje (názov firmy, meno, priezvisko, IČO, DIČ, IČ DPH, fakturačnú a dodaciu adresu, email, telefón).

Veľkoobchodné objednávky  je možné realizovať cez e-shop www.jeejdesign.sk.

Veľkoobchod sa riadi samostatným veľkoobchodným cenníkom. V ňom sú uvedené veľkoobchodné ceny v eurách s DPH a odporúčané maloobchodné ceny v eurách s DPH. Pri výbere nových veľkoobchodných odberateľov zvažujeme niekoľko kritérií tak, aby filozofia nášho budúceho veľkoodberateľa bola v súlade s našou.

 

Objednávanie

Veľkoobchodné ceny môžu byť odberateľovi poskytnuté v prípade, ak je objednávka vyššia ako 200,- € bez DPH a ide o firmu s IČO a fakturačnou adresou na území Slovenskej republiky. Pri veľkoobchodnej objednávke nad 1000,- € bez DPH Vám bude uplatnená zľava 8% na celý nákup, pokiaľ v ňom neboli zahrnuté HAND MADE výrobky. Pri prvej objednávke je nutné dodržiavať podmienku odberu jedného druhu , farby v celej veľkostnej škále (týka sa ponožiek, pančušiek, podkolienok, vrubkovaných legín). Pri ostatnom detskom oblečení je nutné objednať minimálne 5 kusov z jedného druhu oblečenia (týka sa rovnakého strihu a farby).

Keďže ide o nárazovú výrobu jednotlivých kolekcií, nie vždy je všetko hneď skladom. Ak je tovar skladom, odosielame ho do 3 pracovných dní. Ak tovar nie je skladom, budeme Vás o tejto skutočnosti informovať emailom, navrhneme Vám alternatívne tovary alebo možnosť počkať na tovar, pokým bude opäť skladom.

Fakturácia

Faktúru posielame mailom, je platným daňovým dokladom a zároveň slúži aj ako dodací list. Je vo Vašom záujme, aby ste si skontrolovali jej správnosť.  Tovar zasielame až na základe uhradenej faktúry. Nie je možné realizovať ďalšiu objednávku, kým faktúra za predošlý tovar nie je uhradená. Táto informácia sa vzťahuje na firmu s rovnakým IČO.

Až do úplného uhradenia faktúry je tovar v našom vlastníctve (Jeej DESIGN s.r.o., Showroom & Atelier Jeej design, Grösslingová 51, 811 09 Bratislava, IČO: 51653630, IČ DPH: SK2120736024). Čiastkové úhrady faktúr sa nepovažujú za splnenie povinnosti uhradiť plnú sumu za tovar. Po objednaní Vám bude vystavená faktúra. Po uhradení faktúry a pripísaní prostriedkov na náš účet Vám tovar odošleme do 3 pracovných dní. Všeobecné obchodné podmienky nájdete na http://www.jeejdesign.sk/obchodne-podmienky

 

Doručenie

Doprava je realizovaná Slovenskou poštou alebo prepravnou spoločnosťou (kuriérskou službou). Poštovné a balné pri objednávke závisí od váhy balíka a jej cena je stanovená podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty a prepravnej spoločnosti.

 

Záver

Obsah stránky www.jeejdesign.sk podlieha autorskému právu. Aj v prípade, že je s Vami nadviazaná veľkoobchodná spolupráca, musíte toto právo rešpektovať a dodržiavať. Kopírovanie a šírenie loga, textov a obrázkov je dovolené, len ak je uvedený ich zdroj, resp. autor a s predošlým písomným súhlasom majiteľa stránky www.jeejdesign.sk. Zároveň Vás chceme požiadať o konzultáciu a naše odsúhlasenie, spoločnosťou JeejDESIGN s.r.o., v prípade vlastnej tvorby marketingových materiálov, tlačovín a zverejňovanie fotografií s JeejDesign produktami. Objednaním tovaru súhlasíte s týmito podmienkami.

Ďakujeme za spoluprácu

JEEJ DESIGN s.r.o.

Showroom & Atelier Jeej design
Grösslingová 51
811 09 Bratislava

Otváracie hodiny:

Pondelok: 16:00 - 19:00

Streda :     11:00 - 16:00

 

IČO: 51653630
IČ DPH: SK2120736024

KONTAKT

+421 918 520 534

jeejdesign@jeejdesign.sk

www.jeejdesign.sk

NEWSLETTER

Prihláste sa na odber nášho newslettra a nepremeškajte žiadne novinky a špeciálne akcie.

Vytvorené systémom Audience Toolkit.

Prázdny

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...