Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny

WITH LOVE FOR "MAMA & ME"

Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny

Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny

 

 

 


Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny

O nás

 

Prázdny

Jeden dizajn, jedna farba - to sú Jeej design produkty pre celú rodinu, aby ste spolu krásne ladili kamkoľvek pôjdete.

Jeej design je nová slovenská značka, ktorá si stavia na kvalite a svojím zameraním pre celú rodinu dáva možnosť pocítiť pohodlie a príjemný pocit z nosenia tak každodených produktov.

Prázdny
Prázdny

Prekráčajte dňom v bavlnke ...Či sa jedná o jednoduché dizajnové modely tzv. "Basic" alebo špecifické dizajnové kolekcie, všetky si zakladajú v prvom rade na poskytnutí kvality zloženia. 100 % bavlna, prímesy Aloe Vera a ióny striebra dodávajú jednotlivým modelom významné pridané hodnoty, ktoré si zamilujú nie len ľudia s alergiami alebo trápiaci sa atopickým ekzémom.

Prázdny
Prázdny

Ste zákazník milujúci klasiku alebo túžite siahnúť po výnimočných dizajnoch, u nás si radosť z nákupu urobí každý! Dlhé desaťročia milujú mamičky tradičné slovenské pančuchy zo 100 % bavlny. Nájdete ich vo veľkostiach od "najmenších drobčekov" s trakmi až po modely pre "veľkých školákov". Výnimočné sú modely kolekcie "Mama a ja", kde sa dokážu zladiť nie len mamičky s najmenšími deťmi. Ale aj najnovšie kolekcie oblečenia z organickej bavlny. Všetky produkty sú vyrobené na Slovensku. 

Prázdny
Prázdny

Usilujeme sa o to, aby sme Vám prinášali kolekcie, ktoré budú šité na mieru pre Vás. Preto Vás chceme poprosiť, aby ste nám dali vedieť čo sa vám páči, čo Vám chýba v našich kolekciách, čo by ešte potešilo Vaše nôžky, keby v ponuke pribudlo alebo naopak čo by sme mohli ešte vylepšiť.

Prázdny

Siahnite na ponožky jeejdesign a prekráčajte dňom v bavlnke.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...