VÝNIMOČNÉ VLASTNOSTI
PRODUKTOV Jeej DESIGN

Z AKÝCH MATERIÁLOV SÚ JeejDESIGN VYROBENÉ

Základným materiálom pre výrobu ponožiek je priadza, ktorá je vyrobená z textilných vlákien. Rozlišujeme prírodné a syntetické materiály, z ktorých každý sa vyznačuje charakteristickými vlastnosťami.

Prírodný materiál BAVLNA

Je hlavnou prírodnou textilnou surovinou, ktorá sa vyznačuje vhodnou pevnosťou, pružnosťou a dobrými tepelno – izolačnými vlastnosťami.

Syntetický materiál POLYAMID (PA, PAD)

Vyznačuje sa vysokou pevnosťou a odolnosťou voči oderu.

Syntetický materiál LYCRA, ELASTAN alebo SPANDEX

Sú syntetické vlákna, známe svojou mimoriadnou elasticitou. Do ponožiek sa pridávajú len minimálne množstvá, nakoľko samotné prírodné materiály sú dostatočne pružné.

POLYPROPYLÉNOVÉ VLÁKNA SO STRIEBROM 

Používa sa ako priama súčasť materiálu (polypropylén s aktívnymi biogénnymi ióntami striebra Ag+ implantovanými do jadra priadze. Použitie striebra je netoxické a zdravotne nezávadné.

AKÉ DODATOČNÉ VLASTNOSTI MAJÚ 
JeejDESIGN PONOŽKY

 

IÓNY STRIEBORNÉHO VLÁKNA

Striebro je známe ako antimikrobiálna látka účinná v boji s baktériami, plesňami a kvasinkami. Zároveň má dobrý vplyv na liečenie drobných škrabancov alebo odrenín a urýchľuje regeneráciu pokožky. Pôsobí aj proti akné, psoriáze, ekzémom a zápalom.

ALOE VERA

Výťažky z Aloe Vera sú do ponožiek pridávané počas samotnej výroby. Blahodarné účinky výťažkov z rastliny majú pozitívne účinky na ľudskú pokožku. Úprava obsahuje aj vitamín E a včelí vosk, má výrazný antibakteriálny efekt.

AKÉ KONŠTRUKČNÉ TECHNIKY SÚ APLIKOVANÉ NA VAŠICH JeejDESIGN PONOŽKÁCH

POHODLNÝ/KOMFORTNÝ LEM

Je tzv. Pique lem, ktorý rozkladá prítlak elastanu na väčšiu plochu, takže zabraňuje zhŕňaniu lemu a pritom nezviera nohu v oblasti nad členkom. 

RETIAZKOVÁ ŠPICA

Retiazkovaná špica zabezpečuje dokonalý komfort pri nosení a zabraňuje, aby spoj netlačil na prsty. Navyšše vyzerá na produkte skutočne luxusne a vytvára dokonalý luk na nohách.

Siahnite na ponožky jeejdesign a prekráčajte dňom v bavlnke.